Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[NIEAKTUALNE] [TuT][DL]Dwa Sampy Na Jednym Komputerze !


marcin1465

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie, nie wiem czy owy poradnik już był na forum , jeżeli tak to proszę temat do kosza przesunąć.

 

Wiele osób by chciało wejść jednym kontem i drugim kontem do gry po to , żeby np. przelać sobie kase, lecz samp ma zabezpieczenie i nie pozwala na wchodzenie dwiema postaciami , ale ten tut ci pomoże ! :)

 

Potrzebne będzie nam :

 

Program SandBox :

http://www.sendspace.com/file/jfk6kz

Haslo do rozpakowania :

mpcforum.pl

Skan :

https://www.virustotal.com/file/2847d10b8df1f214e5066b153b647ecae0c51609ad9816c03422cd1572a3a18b/analysis/1345280075/

 

1. Po zainstalowaniu odpalamy program "Sterowanie SandBoxie" który znajduje się w folderze z programem.

2. Na górze klikamy "Piaskownica" poczym rozwijamy "Default Box" i potem klikamy "Uruchom w piaskownicy" po rozwinięciu klikamy "Uruchom dowolny program"

3. Podaj ścieżke do zainstalowanego samp (pamiętajcie że ten samp nie może być ten sam co normalny).

 

Enjoy ! :D

 

 

Licze na like :)

Pomogłem ? Daj like nie bądź żyła !

rdlogin.png

 

Do NoT CoPy !!

Weteran
Opublikowano

Ja tutaj żadnego tuta nie widzę oprócz tego że jest tylko dl i nic więcej abyś dostał 5% - to musisz się postarać

graphic.png

Nie otwierać pod żadnym pozorem :D

 

 

1358284006-U713459.png

1356566001-U334301.png

by

 

 

Opublikowano

@up ucieło mi bo przez telefon edytowałem i możliwe że coś skasowałem ;/ Zaraz zrobie.

@2xup Pamiętaj że pod innym nickiem musisz wejść.

Pomogłem ? Daj like nie bądź żyła !

rdlogin.png

 

Do NoT CoPy !!

  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 lata później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...